Možno si ešte spomínate na hrdinu menom Nate, ktorý Vás potrápil v prvý októbrový týždeň?! Teda tí, ktorým Nate „priniesol“ ich prvý muscle up si spomínajú určite. Tí, ktorí si mysleli, že MU vedia, no Nate ich vrátil do reality a prinútil ich na kruhy sa len pozerať, už na neho zrejme zabudli.

Tak či onak, v stredu sa k muscle ups vrátite. Tí Nateom sklamaní budú mať príležitosť na reparát a ostatní sa v MU zdokonaliť a presvedčiť sa o tom, že ich muscleupové „tenkrát poprvé“ nebolo len vecou náhody. Tak ako to býva v prípade tých naozajstných „tenkrát poporvé“, na ktoré sa dievčatá väčšinou snažia zabudnúť a chlapci si na ne zase spomenúť.

V porovnaní s Nateom máte pred sebou rozhodne kratší workout, no muscle ups sú tentokrát až posledným z troch cvikov. A tak sa pripravte na to, že po 25tich wall balloch a 15tich sumo deadlift high pulloch s KB budú MU „chutiť“ o čosi inak, a možno sa do nich budete musieť zahryznúť silnejšie a odvážnejšie.

[wod]3 Rounds For Time:
25 Wall Balls (9/6)
15 KB SDHP (24/16)
5 Muscle Ups[/wod]

Ruku hore, kto sa pri wall balloch nikdy nezadýchal (Saša, Teba sa to netýka)?! Skúste sa tentokrát sústrediť aj na to ako počas WB dýchate, možno Vám to pomôže…