S utrpením sa vraj človek dokáže lepšie vysporiadať, keď sa oň môže s niekým podeliť. Ideálne s niekým kto dokáže trpieť ešte viac, najideálnejšie keby trpeli úplne všetci. Veď prečo by sa mal mať niekto dobre?! Trpím ja, nech trpí celý svet.

V tomto duchu sa bude niesť aj posledná novembrová hrdinská sobota. Šesť predchádzajúcich workoutov ste trpeli každý za seba, aj keď hromadne. Nastal čas skúsiť zdielané utrpenie a na vlastnej koži si vyskúšať tímový hero workout. V dvojiciach si intenzívnym potením uctíte pamiatku legendárneho ostreľovača Chrisa Kylea, ktorého možno poznáte z filmu American Sniper.

Len si prosím nenahovárajte, že v tímoch budete len preto aby ste sa jeden druhému mohli vyplakať na ramenách, na to nebudete mať čas a ani priestor. Do workoutového diania budete totiž zapojení obidvaja, bok po boku, ruka v ruke, noha na nohe, oko za okom, zub za zubom. Skrátka, prídete si na svoje, ak prídete?!

Využi Black Friday akciu na Puori produkty, nakúp ich cez stránku a osobne preberieš v gyme!

[wod]**Devil of Ramadi V2**, 4 Rounds for Time (with a Partner):
8 Man Makers (22,5/15) / Plank Hold
20 Deadlifts (125/92,5) / Wall Sit
24 One Arm DB Thrusters (22,5/15) / Scissor Kicks
Cash out:
500 Double Unders/ROW[/wod]

Ťažko povedať, či niekoho kto oficiálne zabil 160 ľudí možno považovať za hrdinu, obraz si urobte sami, možno Vám k tomu spomínaný film pomôže.