Účasť na jednom z nedeľných tréningov bude podmienená Tvojou účasťou na poopenovej párty, povedzme si to priamo do očí. A vlastne ani nie tak účasťou, skôr tým ako na tej párty dopadneš a ako budeš vyzerať v nedeľné ráno, ak sa teda dovtedy stihneš vrátiť domov. Že mám o Vás zlú mienku a krivdím Vám?! Možno, ale skúsenosti z predchádzajúcich Open afteriek hovoria v môj prospech.

V Tvoj prospech môže byť ale nedeľný tréning, ktorý určite stihneš ešte pred tým, ako Ti niekto navarí silný slepačí vývar. A zrejme aj predtým ako sa na Teba začnú valiť fotky z noci minulej, o ktorých si budeš nahovárať, že na nich nie si. Tak ako si budeš nahovárať, že hlava Ťa bolí z tlakovej níže a nie z alkoholu.

S tým Ti ale tiež vieme pomôcť, pretože 6 minút v stojke Ti určite obrátený tlak v hlave zrovná do tradičnej hladiny, a z Teba bude po tréningu opäť plnohodnotný člen tradičnej rodiny. Lebo iné rodiny sú hriech a v nedeľu sa hriechy naprávajú nie vytvárajú. A tak mi neostáva nič iné ako len dúfať v to, že sa v nedeľu vidíme v hojnom počte…

[wod]3 Rounds for time of:
50 Double unders
2 min. HS Hold
35 AbMat Sit ups[/wod]

Mudrovať (nie len) pri pive vie každý, ale keď príde na činy, tak si zrazu nikto nič nepamätá…