Helena, najpopulárnejšia z postáv gréckej mytológie, podľa mýtov najkrajšia zo smrteľných žien bude ústrednou postavou utorkového workoutu. Pri jej nohách chceli ležať všetci muži, a jej krása bola nakoniec dôvodom jednej z najničivejších a najkrvavejších vojen stredoveku. Vy budete mať to šťastie, že si jej prítomnosť užijete v utorok dvojnásobne.

Ja viem, že pánom sa teraz ťahá z úst úchylná slinka, pretože mať dve ženy v jednej hodine je určite pre mnohých silným mokrým snom, ale vopred Vás upozorňujem, že v prípade Heleny to až také potešenie nebude. Zvládnuť totiž s nimi tri kolá, dá zabrať zrejme každému z Vás, a nakoniec z nej budete aj Vy ležať na zemi, bez rozdielu pohlavia, farby pleti a orientácie.

Jej jednoduchšiu verziu sme mali naposledy na programe 7.2.2017, takže ak ste toto „single date“ absolvovali, viete si približne vyrátať koľko Vám bude trvať utorkové dvojnásobné „potešenie“. Verím však, že aj napriek tomu si Vás Helena svojou krásou získa a workout si užijete naplno.

[wod]Double Helen
3 rounds for time of:
800m Run
42 KB Swings (24/16)
24 Pull ups[/wod]

Takto vyzerá „single rande“ s Helen, dúfam, že Vy si dáte na swingoch záležať podstatne viac!