Víkend bez nedele by nebol víkendom, nedeľa bez očisty duše zase nedeľou?! Ale čo je to tá očista?! Sú to slová pána farára, ktorými Vás nabáda k životu bez hriechu, z ktorého vlastne vzišiel?! Alebo je ňou pre Vás nedeľný rodinný obed, na ktorý pozvete najbližších členov rodiny a ospravedlníte si ním to, že za posledný mesiac ste na rodinu zvysoka….nemali čas?!

Možno je pre Vás očistou duše očista tela, v nedeľu máte určite viac času na dlhší kúpeľ, ženy na depiláciu (nenútim, len v 21. storočí by sa hodilo), možno si stihnú prelakovať aj lak na nechtoch, spraviť si trvalú, muži pre zmenu po týždni konečne použijú šampón, stihnú použiť záchod ešte pred sprchou a nebudú si počas sprchovania močiť na nohy (aj keď Madonna tvrdí, že je to zdravé…tá spievajúca, nie Jesusova matka) a takto pekne očistení sa určite dočkajú aj pokoja na duši.

Ak však pánom farárom veľmi nefandíte a hygienu dodržiavate pravidelne mám pre Vás oveľa lepší návod ako si očistiť dušu. Skúste to s činkou a s ťažkými váhami. V tejto kombinácii je nutná maximálna koncentrácia, takže na hlúposti ani len nepomyslíte a minimálne na hodinu zabudnete na všetky problémy. Ak sa Vám dokonca počas tej hodinu podarí aj nové 1RM, tak nedeľu Vám už krajšou nespraví nič iné a zrejme ani nikto iný.

[wod]10×1 Squat Clean and Jerk[/wod]

„For mother Russia!“, vlastne chcel som povedať, že matka je opakovaním, alebo opakovanie je matkou?! Každopádne pri vzpieraní nie je opakovaní nikdy dosť, lebo každé jedno opakovanie Ti pomôže byť lepším a silnejším!