V každom dobrom bare by mali mať zvonce. Nie tie, ktorými sa tlakujú umývadla alebo toalety, ale normálne zvonce, na ktoré sa dá zazvoniť, keď o ne buchnete rukou alebo nejakým iným predmetom. Zazvonením na zvonec totiž barman, alebo čiašnik oznamuje a zároveň aj ďakuje za sprepitné.

Podľa intenzity zvonenia si môžme domyslieť výšku sprepitného, alebo si domyslieť, že barman bol v minulom živote plemenným býčkom a jednoducho si život bez zvonenia a kráv nevie predstaviť. A keďže v každom bare je kráv viac než dosť, zvoní ako besný celú noc.

V gyme síce zvonce a kravy nemáme, no zazvoniť si na pomyselný barový zvonec môžte dosýta. Stačí keď si predstavíte, že visí z hrazdy a Vy sa ho budete snažiť rozzvoniť špičkami (na nohách, keďže nie je špička, ako špička). V troch kolách na to budete mať možností viac ako požehnane. A nič na to nezmení ani fakt, že Vám to zvonenie sťaží beh (áno, viem, že ste behali v pondelok, no a čo?) a snatche s jednoručkami. Tak kto si trúfa byť najlepším zvonárom?!

[wod]3 Rounds for time:
400m Run with Dumbbell @15/10
30 Toes to Bar
30 Alt. Dumbbell Snatches @15/10[/wod]

Priznajte sa dámy (môžu aj páni), ktoré z Vás by nemusel Enqique prehovárať aby ste mu zazvonili na zvonček?!