„Poďme spolu lietať, pozri ja už letím, ak sú dvaja šťastní, nechýba im tretí….“
Legendárny song ešte legendárnejšieho Vaša a jeho trojvlasového vrkoča. To, či jeho slová platia aj v praxi si overíme prostredníctvom nedeľnej tímovky, ktorá priam dokonalo preverí mieru Vašeho šťastia z toho, že budete cvičiť v dvojiciach. Predsa len, nie každý sa rád delí, či už o jedlo, opakovania vo workoute, alebo zážitky.

Aj keď je pravdou, že o niektoré zážitky, životné situácie a momenty je lepšie sa nedeliť, resp. je lepšie keď Ťa pri nich naozaj nikto nevidí. Ako keď kontroluješ toaletný papier, ktorým si si práve utrel zadok, a zrejme čakáš, že na ňom uvidíš zlaté rybky, alebo minimálne zlatú žilu, no stále je na ňom len hovno. Potom sú však momenty, o ktoré by si sa deliť mal, napr. sklamanie (kľudne aj z výkonu v 18.1), utrpenie a bolesť.

O to všetko sa budeš môcť podeliť práve v nedeľu a budeš mať na to štedrých 20 minút. Okrem toho sa s niekým podelíš ešte aj o kalórie na bikeu, preskoky cez box, brušáky a drepy, čo viac si môžeš priať?! Už len asi tímového partnera, ktorý sa s Tebou bude chcieť spravodlivo podeliť, aby toho „utrpenia a bolesti“ neostalo viac na Tvojich ramenách.

[wod]AMRAP 20 in teams of 2:
50 Cal Bike
100 Box Jump Overs
150 Sit Ups
200 Air Squats
-One works/One rests[/wod]

Vašo, Oľga, vrkoč, láska, šťastie. Šťastím bez seba by ste mali odchádzať aj z nedeľných tréningov, len je možné, že Vás nohy tak trochu nebudú poslúchať, ale s tým sa určite veľmi rýchlo zmierite.