Určite poznáte tradičné nedeľné dilemy: „čo si zajtra oblečiem?“, „akým lakom si nalakujem nechty?“, „dám si rovnaký lak aj na prsty na nohách?“, „kravata, alebo motýlik?“ a im podobné. Zajtra k nim však zrejme pribudne jedna (staro)nová, no zásadnejšia a závažnejšia: „idem, nejdem?“

Nie, nebudete sa samých seba pýtať, či pôjdete, alebo nepôjdete do práce, pretože tam pôjdete tak či tak, a tých 8-10 hodín tam určite zvládnete, pretože ste na to už akosi zvyknutí. Pokušenie a nerozhodnosť bude tkvieť v tom, či si 19.1 zopakujete, alebo áno.

Človek sa síce učí na vlastných chybách a Vy ste ich včera po dôkladnom rozanalyzovaní svojho výkonu určite spravili niekoľko, no ste si na 100% istí, že ste ich urobili všetky?! Že sa neobjavia nové, s ktorými nerátate?! Čo ak bude v pondelok silnejšia zemská príťažlivosť a lopta bude ťažšia ako v sobotu?! Čo ak bude hustejší vzduch a veslo pôjde akosi pomalšie?! Ste naozaj kvôli 3-5 opakovaniam navyše pripravení toto všetko riskovať?! Ak áno, držím Vám palce, ak nie tak tu je pondelkový workout:

[wod]3 Rounds for time:
3 Legless Rope Climbs
5 Strict HSPU[/wod]

Každý z nás občas potrebuje „priateľské“ potisnutie…