Niektoré činnosti sa naučíme ani nevieme ako. Chce to len trpezlivosť, skúsenosti, silu, výdrž a odhodlanie. Práca panvou je jednou z nich, a z hľadiska zachovania ľudského pokolenia je jednou z kľúčových činností. Určite si na svoje prvé pohyby panvou za účelom zachovania ľudského rodu dobre pamätáte (pretože pán farár povedali, že také veci len po svadbe a len za účelom splodenia potomka).

Boli nesmelé, ba priam až bojazlivé a viac ako sa triasla Vaša panva ste sa triasli Vy od nervozity. Niektorí ste možno čakali, že to akosi príde samo, no Samo neprišiel. No v momente keď ste nadobudli pocit, že Vám to už ako tak ide, že sú obe strany spokojné, tak prišla mama, jej. Poviem Vám niet trápnejšej situácie, keď Vám Vaša nádejná svokra vidí najprv holý zadok a až potom sa Vám pozrie do tváre, aspoň tak mi bolo povedané. Nuž správnemu načasovaniu sa tiež učíme postupne, s pani bývalou nádejnou svorkou sa dodnes zdravíme a dívame sa len do očí.

Správne načasovanie, práca panvou, sila a odhodlanie budú zohrávať dôležitú úlohu aj pri Vašich stredajších snatchoch a to z troch dôvodov. Budete ich robiť z hangu, budú v každej sérii tri a mali by byť v každej sérii s relatívne ťažkou váhou.

[wod]Hang power snatch
3-3-3-3-3[/wod]

Na prvý pohľad veľmi jednoduché, uvidíme, či to bude také jednoduché aj zajtra?!