Desať rokov už ubehlo od smrti kráľa popu a detských izieb, rukavičkového M.J. Jacksona. Aj napriek všetkému negatívnemu, priam až nechutnému čo sa o ňom v poslednej dobe popísalo a povedalo, ostane jeho stopa v pop music nezmazateľná a jeho hity nesmrteľné, hoc by ich prestali hrať všetky rádiá na svete.

Nechcem ho obhajovať, no ani zatracovať. Pretože už nie je medzi živými a teda sa nemôže brániť, je oveľa ľahšie spraviť z neho to, komu čo vyhovuje a ideálne na tom dobre zarobiť. Veď na nešťastí druhých sa zarába najlepšie a žiaľ aj najľahšie. Žiadny génius však nebol tak celkom normálny, no verím, že ak sú jeho detské úlety čo i len sčasti pravdivé, tak sa Miško teraz škvarí v tom najhlbšom pekle pekelnom.

A „škvariť“ sa budú v utorok aj Vaše ramená, dokonca bez pekla pekelného. Postačí k tomu úplne obyčajný workout, v ktorom budete push jerkovať, robiť kliky v stojke s šplhať na lano. V piatich kolách si z každého cviku užijete opakovaní viac než dosť, preto si dajte na šplhoch obzvlášť záležať. A ktovie, možno sa v tom pekle raz ocitnete aj Vy, a jediný spôsob ako sa z neho dostať bude práve šplhaním…či po lane, sa dozviete až na mieste!

[wod]5 Rounds for Time:
15 Right Arm DB Push Jerk (22,5/15)
15 Left Arm DB Push Jerk
10 Strict Handstand Push-Ups
5-4-3-2-1 Rope Climbs[/wod]

Utorkový workout bude zrejme bolieť, ale garantujem Vám, že všetci odídete po svojich, takže na otázku „but did you die?“, my budete určite vedieť všetci odpovedať.