Agrobiodiverzita je biologická rozmanitosť na úrovni poľných kultúr. Pre jej dlhodobé udržanie je dôležité najmä organicné hnojenie, používanie biologicky rozložiteľných prípravkov na ochranu plodín, striedanie plodín a iné faktory.

Rozmanitosť spolu s intenzitou sú kľúčovými faktormi aj v crossfite. Pre ich udržanie síce nie je nutné nič a nikoho hnojiť, no tak ako pri agrobioziverzite je potrebné striedanie plodín, tak v crossfite je nevyhnutné striedanie cvikov, ktoré sa postarajú o rôznorodý stimul v každom tréningu. A práve ten je kľúčový vo Vašom napredovaní.

Dnes ste poniektorí zvládli svoj prvý bar MU a všetci ste sa k nemu minimálne o krôčik priblížili, v utorok preto dáme gymnastike pokoj a vrátime sa k činkám. Aj keď pri pohľad na slovo „thruster“ by ste radšej aj dva dni po sebe robili bar MU. Stereotyp však zabíja a preto sa v utorok thrustrom nevyhnete. V piatich kolách ich urobíte vždy minimálne 10, to či k nim pridáte aj nejaké navyše bude záležať od toho ako rýchlo dokážete odveslovať 200m a to ako veľmi sú Vám hviezdy naklonené.

[wod]5x2min On/2min OFF:
10 Thrusters (42,5/30)
200m Row
Max Reps Thrusters[/wod]

Ak pravidelne čítate komenty, tak Saru nevidíte prvýkrát, niektorí už máte možno jej videa založené v „XXX“ foldri, niektorí ich tam založia až po zhliadnutí tohto aktuálneho, ktoré sa týka thrustrov. A verím, že sa bude týkať thrustrov aj po tom, ako si dá dole tielko. Mimochodom nezdá sa Vám, že je na nej niečo čudné???!!!