Ľadu sme sa dnes nedočkali, na Vianoce sneh nečakajte! Pre niekoho smutné konštatovanie, pre niekoho (pre mňa napríklad) potešujúca správa. Ak sa s ňou nedokážete stotožniť, tak sa obráťte na dnešné meninové oslávenkyne Kataríny. Sú to práve ony, ktoré rozhodujú o vianočnom počasí a tento rok rozhodli tak, že ľad si môžete akurát vytiahnuť zo svojich mrazničiek.

Tým pádom by nemala platiť ani ďalšia pranostika spojená s týmto ženským menom, ktorá tvrdí, že na sv. Katarínu zalezieme pod perinu. Zima však neprišla a dnes by sme preto mali spať bez periny, to ale neznamená, že sa nemôžete prikryť niečim, alebo niekym iným. Veď Katarína, peklo zamyká, nebo odomyká a pre mňa osobne je to zrejme jediný spôsob ako aspoň na chvíľu zažiť sladký nebeský pocit. Obzvlášť na Katarínu, keďže Katarína, Katka ako cukor sladká.

Sladkú príchuť bude mať aj pondelkový workout (aspoň v tom pevne verím), už len preto, že v ňom pre Vás máme opäť pripravenú trochu netradičnú trojkombináciu. Začnete tým, že výpadovou chôdzou prejdete 100m, potom vymeníte chôdzu za skoky a zdoláte ďalších 20m, no a každé z troch kôl skončíte na hrazde a spravíte 10 bar muscle upov. Áno, viem, že je to 30 bar MU dokopy, ale taký počet ste už predsa raz zdolali, tak prečo si to nezopakovať, hoci za trochu iných podmienok?!

[wod]3 Rounds For Time:
100m Walking Lunges
20m Broad Jumps
10 Bar Muscle Ups[/wod]

Meky bol tiež z Katiek mäkký, aj bez ľadu a skladu. Dnes si s ním ešte pokojne zaspievajte ale zajtra sa radšej viac sústreďte na bar MU.