To, že deň má 24 hodín asi viete. Sú zrejme dni, v ktorých by ste možno potrebovali hodinku, dve navyše, no 24 nám musí stačiť. Aj práve kvôli tomu faktu, nie pre Vás 24ka cudzím číslom. Dámy si ju síce možno viac spájajú so zlatom, keďže 24 karátov nie je nikdy na škodu a poteší možno viac ako 24 centimetrov.

Hovoriac o (nad)ľudskom tele, vedeli ste napríklad, že ľudské telo tvorí 24 prvkov? A keď vydržíte nespať 24 hodín, tak sa Vaše telo dostane do stavu, ktorý zažívate počas opitosti?! V tomto prípade však nebudete potrebovať slepačí vývar, alebo iný zázrak aby ste vytriezveli.

Mimochodom z 33och zázrakov, ktoré učinil „el jefe“ Jesus bolo 24 uzdravení. Slepým navrátil zrak, chromých postavil na nohy (#prayforMarika), malomocným vrátil kúsky ich osobného puzzle. Takže niet divu, že číslo 24 sa v Biblii nachádza 20krát a číslo 600 presne 24krát.

Silu 24ky pocítite aj počas utorkových tréningov, pretože presne toľko ťažkých deadliftov v nich spravíte. Rozdelíme Vám ich do ôsmich sérii s tromi opakovaniami, a od prvej po poslednú si dáte záležať ne technike, pretože jedno malé zaváhanie a platničky Vám nedá dokopy ani samotný „el jefe“.

[wod]8×3
Deadlift[/wod]

Jesus bol okrem liečiteľa aj veľmi dobrým tanečníkom, skúste sa jeho choreografiu naučiť a po novom 3RM Vám určite dobre padne…