Zober činku, nie drogy! Týmto sloganom sa pokojne môžete v utorok povzbudzovať počas tak trochu netradičnej tímovky, keďže utorok je dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu s nimi. Pod pojmom drogy si nemusíte hneď predstaviť kokaín, pervitín, LSD, alebo iné produkty z Pentagon supermarketu. Za drogu sa totiž dá považovať čokoľvek, čo vo Vás vyvolá príjemný pocit, resp. pôsobí na Vás povzbudzujúco a tak trochu si bez toho neviete predstaviť život.

Teda nevedeli ste si, až do začiatku nutrition challenge, lebo teraz už viete, že žiť sa dá aj bez čokolády, alkoholu, múky, cigariet a bez seksu, teda bez keksu, seks našťastie pravidlá nezakazujú.

Pre niektorých môže byť drogou aj potréningový pocit, či už z prepoteného trička, alebo z toho, že si ho zase raz mohli vyzliecť a boli pri tom aj iní ľudia, nie len odraz v zrkadle, alebo v tom lepšom prípade z toho, že sa opäť v niečom zlepšili, prípadne sa naučili niečo nové. Verím, že minimálne posledné dva spomínané pocity nadobudnete aj po utorkovom workoute, ktorý absolvujete v dvojiciach, pretože pomocnú ruku a kamarátske povzbudenie budete rozhodne potrebovať. Či už pri statickom deadlift holde, alebo dynamických bench pressoch.

[wod]5 Rounds for Time
2x40sec Deadlift hold (102,5/75)
2×10 Bench Press (60/40)

*Penalty 10 Synchro Burpees if you break it![/wod]

Bench press nepatrí k veľmi často vyskytujúcim sa cvikom vo workoutoch, no tento rok sa objavil prvýkrát na Regionálkach a preto by ste ho nemali podceňovať.