Vyšlo to zas tak, že v stredu si užijete tímový workout. „Užijete“ je v tomto prípade možno trochu odvážne tvrdenie, ale nebudem predbiehať. Zajtrajší wod však nie je tímový len tak pre nič za nič, pokojne ho môžem prirovnať k väčšine partnerských vzťahov, bez rozdielu v pohlaví.

Na začiatku je všetko rozprávkovo krásne, jeden druhému by dal aj modré z neba, a svojho partnera vidí ako to najlepšie stvorenie na svete, možno je to láska a možno je to tým, že po rande odíde každý domov, a teda jeden druhého vidí tak dve hodiny denne.

Dve hodiny nie sú priveľa času, obzvlášť ak rodičia nie sú doma. Z dvoch hodín spoločného času totiž zaberie približne hodinu sex. Pod tou hodinou sa samozrejme myslí všetko, čo s tým aktom súvisí, čiže: večera, prechádzka (lebo ani jeden nechce mať nafúknuté bruško), sprcha (lebo prechádzka bola pridlhá), predohra (lebo večera bola príliš sýta), sex (prikrátky lebo prechádzka bola pridlhá), opäť sprcha a FAQ (bol som dobrý?, páčilo sa Ti to?, prečo si nepokračoval?, a čo ja?).

Počas tak nabitého programu jednoducho nemáš čas hľadať na tom druhom nedostatky. Tie sa začnú objavovať až keď sa hrdličky presťahujú do spoločného hniezda a väčšinu aktivít musia robiť spolu. Vlasy v umývadle, moč na záchodovej doske, uterák na zemi, vidličky na mieste lyžičiek, nohavičky vypraté s ponožkami, menenie posteľného prádla každý víkend a tak ďalej, a tak ďalej.

Tieto nástrahy partnerského súžitia sú schopní zvládnuť len naozaj silní jedinci, ktorí sa majú naozaj viac než radi. A teraz premostenie… silné budú musieť byť aj Vaše zajtrajšie dvojice, pretože kalórie na vesle si môžte podeliť, no angličáky si budete musieť „vyžrať“ pekne spoločne, a práve počas nich sa ukáže aký silný je Váš tím?! Prežijete, alebo sa v „dobrom“ rozídete?!

[wod]Partner WOD, for Time:
100-80-60-40-20
Row for Calories
30-25-20-15-10
Synchro Burpees Over Rower
*Ladies row 80-65-50-30-15*[/wod]

„Through the storm we reach the shore, You give it all but I want more…“
Keby sa náhodou chcel Tvoj tímový partner opustiť pri angličákoch, tak mu skús zaspievať…určite ho to postaví…možno aj na nohy.