Ak sa pohybuješ v internetových vodách nejaký ten piatok, tak názov komentu Ti zrejme pripomenie jedno virálne veľmi úspešné video, ktoré sa internetom šírilo pár rokov dozadu. Prosím, vedz, že je to podobnosť čisto náhodná a s „two girls, one cup“ to nemá naozaj nič spoločné. Ja viem, že Tí, ktorí ani len netušia o čom je reč, majú nutkanie otvoriť google a zistiť o čo ide, ale radšej si to rozmyslite, pre Vaše dobro.

Utorkový workout je síce spojením dvoch dievčat (nevinným spojením, takže fantáziu stopni už teraz), no za úplne iným účelom. Cindy a Mary poznáte každú osobitne, ale čo ak tieto slečny spojíme a vezmeme z nich to najlepšie?! Takto nejako som si v skorých pubertálnych časoch vytváral svoju ideálnu frajerku, oči Angeliny Jolie, pery Liv Tyler, prsia Pamely Anderson (v súčasnosti by som už použil iné) a nohy Sharon Stone (lebo má jednoducho najdokonalejší inštinkt). V prípade Mary a Cindy sa však zameriame na iné kvality a skúsime skombinovať dva workouty (nesúce ich mená) do jedného.

Výsledkom tejto kombinácie bude dokonalý body weight workout, v ktorom budeš počas 20tich minút striedať 10 chest to bar zhybov (keďže prsia majú obe dievčatá), 15 klikov (tie si požičiame zo Cindy, len zvýšime ich počet) a 20 drepov na jednej nohe (požičiame si ich od Mary, aby sa dievčatá nehádali). Viem, že mať dve dievčatá v jednom workoute bude pre mnohých z Vás silnou výzvou (pre mnohých pre zmenu splnením mokrých snov), preto si rozumne rozlož sily, aby si nezhasol skôr ako stihneš zažiariť. Lebo to vraj dievčatá rady nemajú…

[wod]AMRAP 20:
10 C2B Pull Ups
15 Push Ups
20 Pistols[/wod]

Táto verzia Mary sa dosť výrazne podobá na náš utorkový workout, len vynecháme HSPU a nahradíme ich klasickými klikmi, a upravíme počty opakovaní. Jedna prosba, pistols sa snažte robiť podstatne krajšie, lebo pánovi z videa asi zabudli povedať, že sa musí po každom jednom vystrieť.