Vy skôr narodení, myslím pred rokom 1985, si meno Linda pravdepodobne priradíte k maďarskej policajtke brázdiacej ulice Budapešti na svojej babete, ktorá trestala prečiny voči zákonu svojimi smrteľnými kopmi. Neviem či to bol zámer autorov, alebo zhoda náhod, a možno len úcta k tradíciám, no tento seriál určite oslovil aj publikum, ktoré má slabosť iba na filmy pre dospelých, inými slovami na porno (#lifeisporn).

Linda svoje presne mierené kopy totiž rozdávala vždy zásadne naboso, a za sprievodu hlasných vzdychov, priam vzlykov, za ktoré by sa v čase najväčšej slávy nehanbila ani Sharapova. Je preto viac ako pochopiteľné, že epizódy tohto skvostu maďarskej produkcie si nenechali týždeň čo týždeň ujsť ani priaznivci maďarskej produkcie odohrávajúcej sa poväčšine na strechách budapeštianskych historických budov.

Možno v nej dokonca našli verejnosťou akceptovateľnú paralelu k inej známej Linde, ktorá sa pre zmenu preslávila len vďaka filmom pre dospelých. Dokonca sa preslávila hneď svojím prvým filmom, ktorý sa možno aj vďaka nej zapísal hlboko do histórie filmov pre dospelých. Zrejme to bolo preto, že Linda mala hlboko do vrecka a tým pádom ešte hlbšie do hrdla.

S menom Linda stredajší wod síce nijako nesúvisí, keďže má skôr bližšie k Elizabeth, no hĺbka bude aj v ňom kľúčová, dokonca dvojnásobne. V prvom rade to bude hĺbka drepu pri squat cleanoch a v rade druhom hĺbka dipu. To či sú priamo úmerné ako hĺbka vreciek s ústami, nechám na Vaše posúdenie.

[wod]3 Rounds for time of:
15 Squat cleans (60/40)
15 Ring dips[/wod]

Elizabeth je ako Evka Máziková, každý deň z nej môže byť iná žena a môže mať veľa podôb. Celkový súčet opakovaní v našej verzii však sedí, rovnako sa trochu viac posadíte aj Vy, keďže namiesto power cleanov, budete robiť squat cleany.