Miňo „kopačka do hlavy“ Rigo bol môj sused. Rómsky chlapec žijúci so svojou starou mamou, ktorej manžel odhryzol nos, to ako nechcené rómske dieťa nemal ľahké. Jeho život však najvýraznejšie ovplyvnili iné dve veci, filmy s Bruce Leem a riedidlo.

Svoje kung-fu „umenie“ sa snažil predvádzať vždy keď sa dalo, a väčšinou šlo len o nevinné zostavičky doprevádzané zvykovými efektami, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani najhlučnejšie porno herečky. Problémy nastali vtedy keď sa Miňo snažil tieto dve svoje záľuby skombinovať. Pod vplyvom riedidla totiž v sebe objavil vždy obdivuhodnú odvahu. My, ktorí sme ho poznali sme vedeli, že keď Miňo behá po ulici s handričkou v ruke, o „zábavu“ bude postarané.

S bezprizorným pohľadom totiž každého koho stretol otravoval vetou: „Gadžo, chceš kopačku do tváre?!“ My sme vedeli, že pod vplyvom psychotropných látok toho nie je schopný, ale nie každý koho s touto neodolateľnou ponukou zastavil mal preto pochopenie. A tak sa dosť často stávalo, že chudák Miňo dostal od náhodného okoloidúceho za ucho skôr ako sa stihol nastaviť do jednej zo svojich Bruce Lee pozícii. A keďže Miňko mal 20 kíl aj s fľašou riedidla, malo to pre neho vždy fatálne následky.

Takou malou metaforickou kopačkou do tváre bude aj piatkový workout. Viem, že pre tých, ktorí už mali čo dočinenia s Karen je 100 wall ballov príjemnou záležitosťou, ale nie vždy je všetko také ako na prvý pohľad vyzerá. Dovidenia na tréningoch, priatelia…

[wod]For time:
100 Wall balls[/wod]

Áno, áno všetci viete, čo je wall ball a niektorí ich máte dokonca radi, ale to ešte neznamená, že ich robíte správne.