Ak ste po týždni kondične náročných workoutov, a deň pred legendami opradeným Murphom očakávali nedeľný pohodičkový workout, ostaňte v nedeľu radšej doma, alebo sa dlhšie spovedajte v kostole (určite máte z čoho), alebo jednoducho začnite variť slávnostný obed už od skorého rána. Jednoducho gymu sa vyhnite, lebo pohodičkový workout pre Vás nemáme a vlastne ani neviem, či vôbec niekedy budeme mať.

V posledný deň týždňa si trochu zaspomínate na workout z minulého týždňa, v ktorom ste zistili, že snatchovať po 200m šprinte nie je to isté, ako len snatchovať. Behom Vás v nedeľu zaťažovať nebudeme, všetky potrebné kilometre za Vás odbehne skupinka Proton odvážlivcov vrámci tatranského nočného behu pod vedením Paľa, ktorý vie zrejme behať aj bez lýtok. Držme im palce, aby zvládli nástrahy divokej tatranskej prírody, riedky vzduch, krvilačné svište a divoké bobry, ktoré síce žijú v nižšie položených končinách (doslovne), ale v pri takej masovej akcii sa určite nejaké zatúlajú aj do Tatier.

Na revanš Vám naši chcelibysmebyťbežci určite budú držať palce pri nedeľnom veslovaní, pretože to budete potrebovať. Odveslovať päťkrát 250m vo vysokom tempe a k tomu naskákať 50 double undrov UNBROKEN si bude vyžadovať veľmi veľa odhodlania, trpezlivosti a asertivity. Ale možno len preháňam a bude to pre Vás naozaj len pohodový nedeľný workout…

[wod]5 Rounds for time of:
250m row (sub 0:50 sec., women sub 1:00 sec.)
50 Unbroken double unders[/wod]

Double undre sa nikdy nenaučíš ak sa im budeš vyhýbať! Seminár podobného druhu Ti môže určite pomôcť, ale možno najprv stačí skákať pred alebo po každom tréningu 5-10 minút a uvidíš, že to prinesie želaný výsledok. A vyjde Ťa to podstatne lacnejšie!