To, že je dnes štvrtok viete, ale viete, že dnes má meniny Anna?! V našich končinách zrejme dosť rozšírené meno, no ja osobne by som ho svojej dcére nedal, teda ak by som raz dcéru mal. A nedal by som ho svojmu dieťaťu ani keby som mal dcéru aj druhýkrát.

Naozaj nechcem nikoho uraziť, no pre mňa je meno Anna synonymom jednoduchosti. Veď takmer všetky dedinské dievčatá z rozprávok sa volali Anička. Každej jednej trčala slama z vlasov a pol života strávili čakaním na zblúdilého princa, ktorý tesne pred skapaním od smädu nebol schopný triezveho úsudku a tak jej za pohár vody sľúbil, že si ju vezme za ženu.

Druhý dôvod prečo by som pre svoju dcéru nevybral toto meno je ten, že deti vedia byť neuveriteľne kruté, a ja by som nezniesol keby na moju dcéru počas (ne)povinnej školskej dochádzky pokrikovali „Anna, večná panna…“. Hoci deti vedia brať veci s nadhľadom, teoreticky by ju to mohlo poznačiť v puberte natoľko, že by sa každému snažila dokázať, že panna nie je. A všetci si veľmi dobre pamätáme, že na strednej bol každý chalan, ktorý pret…., teda mal lásku s viacerými dievčatami najväčší frajer, ale dievča ktoré dalo…lásku viacerým chlapcom bolo a vždy bude št…a (písmeno, písmeno…(k)eineŠtetka).

Silne veriaci ma zrejme práve uvrhli do zatratenia (nestalo sa tak prvý a zrejme ani posledný raz), pretože Anna je pre nich menom posvätným. Volala sa tak totiž matka matky Jesusa, krycím menom „that one who can walk on water“ a tí, čo veria na zázraky sa k nej dnes modlili od rána do večera. Pri pohľade na zajtrajší tréning sa možno budete mať chuť pomodliť aj Vy…aby sme ho zmenili, no uisťujem Vás, že Vaše modlitby vypočuté nebudú.

Hodiny gymnastiky vraj postrádate, tak nech sa páči tu jednu máte, dokonca v dvojbalení so zhybmi a klikami v stojke. A aby Vám málo nebolo tak v oboch prípadoch pôjde o striktné pohyby, lebo kým nezvládneš pohyb striktne o kippingovú verziu by si sa nemal pokúšať….Amen, awoman…lebo emancipácia!

[wod]1) 10min. EMOM:
2 Weighted Pull Up
2) 50 Strict HSPU For Time[/wod]

Ako dlho by asi mohlo trvať 50 strict HSPU?! Možno tri minúty, a možno tridsať minút ak neodhadneš správne svoje schopnosti a možnosti…