Rok sa s rokom stretol a my máme opäť dôvod na oslavu. Spoločne sme prežili a zažili ďalší, v poradí už tretí, rok plný pohybu, potu, endorfínov, testosterónu ale aj slzičiek a krátkodobých sklamaní. Nesmierne sa tešíme, že sme si mohli ten rok užívať spolu s Vami a preto máme pre Vás pripravený narodeninový workout a samozrejme párty, ktorú odpálime v podvečer. Workout sa dozviete až zajtra v gyme, no ubezpečujeme Vás, že aj keď Vás bude na tréningu viac ako obvykle, každý si schuti zacvičí. Nezabudnite si so sebou doniesť dobrú náladu, úsmev na tvári a švihadlá. Večer spolu všetko zrekapitulujeme, zajeme a zapijeme. Hýbať sa budete tiež, resp. skôr Vaše mozgové závity, ktoré prevetráme kvízom.

Mali sme pre Vás aj jedno veľké prekvapenie, no Džastin Bíber už nie je to čo býval, takže nepríde, ale nezúfajte, dobrý bíver je vraj 100krát lepší ako Bíber.

Tešíme sa na Vás, tešíme sa z Vás, lebo bez Vás by Proton nebol Protonom!!!

Party ROCK is in the house, a tým domom bude zajtra CF Proton. Takže bavte sa, milujte sa a množte sa, nech je nás z rocka na rock viac a viac.