V pondelok má meniny Silvia a pri tejto príležitosti si jednoducho musíme pripomenúť najznámejšiu a najosvietenejšiu Silviu vo všetkých galaxiách, Silviu Š.. Nijako nesúvisí s pondelkovým workoutom, no jej slniečková energia v pondelok zrejme dosiahne minimálne ročné maximum a je dosť možné, že tento lúč intergalaktickej energie zasiahne každého z nás.

Pripravte sa preto na to, že v pondelok budete až prehnane milí, všetko Vám bude pripadať krásne, usmievavé a šťastné, a ak sa tomu oddáte najviac ako viete, tak večer Vás možno navštívi mimozemšťan Rudo a Vy zažijete veľmi blízke stretnutie tretieho druhu, teda aspoň tak ho Silvia opísala v jednom zo svojich videí.

A možno práve toto stretnutie a prílev energie Vám pomôže k ľahšiemu zvládnutiu pondelkového workoutu, v ktorom budú hrať hlavnú úlohu jednoručky, keďže Silvia už herectvo zavesila na klinec. Najprv Vás potrápia pri squat snatchoch, následne pri thrustroch, a aby toho nebolo priveľa tak na záver každého z piatich kôl tú jednoručkovú snahu vybeháte. Takže milovaní, v pondelok sa vidíme na tréningoch s úsmevom a čistou dušou, peace!

[wod]5 Rounds for time of:
5 DB Hang squat snatch, left arm (22,5/15)
5 DB Hang squat snatch, right arm
5 DB Thrusters
200m run[/wod]

Pôvodne som Vám sem chcel dať video so Silviou, ale vzhľadom na to, že squat snatch s DB je technicky náročný pohyb radšej si pozrite toto, aj niekoľkokrát: