Neviem si predstaviť lepší deň na vyhlasovanie tímových workoutov akým je streda. Tímový duch k nej jednoducho patrí tak ako patria kotúče k činke, hĺbka k drepom, alebo magnézium k hrazde. Táto streda preto nebude výnimkou a v noci zo stredy na štvrtok sa dozvieme ostávajúce workouty tohoročnej edície Team Series.

Je dosť pravdepodobné, že budú opäť štyri, no z Openu vieme, že sa môžme pokojne dočkať neočakávaného prekvapenia v podobe workoutu navyše. Vás to však určite z miery nevyvedie, pretože minulý týždeň ste všetky 4 workouty zvládli viac ako dôstojne, a aj maximálny odporcovia tímových wodov si určite prišli na svoje. Veď vo dvojici ide všetko ľahšie, keď si odmyslíme angličáky, výpady a mŕtve ťahy.

Tým sa snáď už tento týždeň vyhneme, lebo ja by som naozaj chcel aspoň v jednom workoute udávať tempo a nie len dobiehať moju tímovu spolutrpiteľku. S napätím budem preto v noci sledovať vyhlasovanie workoutov a dúfať, že aj ja budem chvíľku ťahať pílku, nie pre upokojenie môjho ega, ale len pre ten (ne)poznaný pocit. Vy sa štvrtkový workout dozviete až ráno, keďže o druhej v noci budete zrejme sladko spinkať, čo Vám nemám za zlé, ak v hojnom počte prídete na štvrtkové tréningy?!

[wod]In Teams of 2 find 1 RM of complex (10min.TC):
Deadlift + Hang Clean + Hang Clean & Jerk[/wod]

Na kombináciu mŕtvych ťahov a zhybov si určite ešte spomínate, však?! Neviem ako Vy, ale ja osobne som si dlhšie nakladal činku ako trval tento wod tímu Olhsen&Mayer.