„Idú dve malomocné deti do školy a jedno vraví druhému: To som zvedavý, čo nám dnes zase odpadne…“
…alebo….
„Čo spravíte, keď Vám malomocný priateľsky podá ruku?! Vrátite mu ju späť…“

Máte radi čierny humor?! Ak áno, tak ste si zrejme prišli na svoje, ak ste však už z podobných vtipov vyrástli, tak Vám zrejme neprišli vtipné ani trochu. Čo je úplne normálne, keďže zmysel pre humor sa vyvíja spolu s nami, a to čo nám pripadalo ohromne vtipné pred 15 rokmi, nám už dnes pripadá ohromne trápne.

U mňa sú to konkrétne vtipy o rôznych chorobách podobné tým z úvodu. Lepra síce nepatrí k chorobám bežne vyskytujúcim sa v našich zemepisných šírkach, ale je to choroba, ktorá z povrchu zemského nevymizla a jej následky si zrejme nevieme ani len predstaviť.

Trochu, ale naozaj len trochu Vám ich môže priblížiť pondelkový workout, po ktorom zrejme na istý čas nadobudnete pocit, že Vám odpadli zápästia a predlaktia. O tento pocit sa postará trojkombinácia thrustrov, cleanov a sumo deadlift high pullov, ktorú síce nebudete robiť s príliš ťažkou váhou, ale po dobu dvadsiatich minút.

Varovanie ministerstva zdravotníctva: Neškrabte si to!!! Pretože Vám to absolútne nepomôže. Dajte tomu čas, prípadne si postihnuté časti tela po skončení workoutu vymasírujte.

[wod]AMRAP 20:
5 Thrusters (42,5/30)
7 Hang power cleans
10 SDHP[/wod]

Nadväzovanie opakovaní a unbroken série budú alfou a omegou pondelkového tréningu, preto si dajte na technike extrémne záležať!