Lady Gaga asi nemusím bližšie predstavovať, každý pozná minimálne jeden z jej pop hitov, a ak by aj nie tak ju možno pozná ako herečku, keďže v kinách momentálne kraľuje jej silno romantický film „A Star is born“. Nebudem hodnotiť jej „hudbu“ a už vôbec nie film. Dostal sa však ku mne článok, v ktorom táto úspešná dáma prezradila svoj recept na dokonalú pleť. Teraz dámy zbystrite svoju pozornosť! Vy páni čítajte ďalej, hoci nám až tak na krásnej pleti nezáleží, podstatnejšia je predsa krásna duša a dobre srdiečko, však?!

Recept je to veľmi jednoduchý, k dokonalej pleti vraj potrebujete dámy len dve ingrediencie, veľmi veľa špenátu a ešte viac orgazmov (teraz už chápete, prečo sa ten článok ku mne dostal, ja totiž milujem…špenát). Ako však tieto dve veci spolu skombinovať Gaga neprezradila, takže môžme len hádať, či ten špenát treba konzumovať, alebo ho len jednoducho mať na tvári počas aktu dosahovania orgazmu. Tiež neprezradila, či to má byť špenát čerstvý, alebo mrazený, aj keď s vreckom mrazeného špenátu na tvári sa dajú dosiahnuť tak jedine omrzliny.

Kľúčom k odhaleniu tohto tajomného receptu môže byť iný článok, z pera redaktorky istého ženského lifestylového časopisu. Tá sa rozhodla pre dobro ľudstva podstúpiť experiment, v ktorom chcela potvrdiť fámy o tom, že orgazmus má blahodárne účinky na ženskú pleť. Počas jedného týždňa si ho dopriala 2 krát denne, čiže dokopy 14 krát. Počas tejto doby nepoužívala žiadny mejkap ani pleťovú kozmetiku. Výsledok bol vraj ohromujúci, pretože počas orgazmu sa vraj do tela uvoľňuje estrogén, ktorý pomáha udržiavať hladinu kolagénu a znižuje hladinu kortizolu. Správa však tiež nebola kompletná a tak nie je isté, či redaktorka tento pôsobivý výsledok dosiahla prostredníctvom svojich orgazmov, alebo jej pomáhal jej priateľ, ktorého prezývka je odvtedy Pepek Námorník.

Je len na Vás, či daným receptom uveríte a odhodláte sa ich vyskúšať na vlastnej koži, teda skôr pleti, každopádne my máme pre Vás alternatívu, ktorou prospejete nie len svojej pleti, ale celému telu, a tiež aj duši. Doprajeme Vám tiež 14…ale minút, v ktorých sa budete snažiť stihnúť čo najviac kôl pozostávajúcich z desiatich zhybov, dvadsiatich KB swingov a tridsiatich situpov. Bude ich aspoň 7?! Alebo sa budete šetriť aby ste si dve kolá nechali ešte na doma, k špenátu?!

[wod]14min. AMRAP:
10 Pull Ups
20 KB Swing (32/24)
30 Abmat Sit Ups[/wod]

Keby sa niekto spýtal na môj recept na zdravšiu pleť, určite by som povedal, že tým zaručeným je smiech. Ten je totiž „liekom“ takmer na všetko a zrejme si to myslí aj Bradley Cooper, ktorý robí garde Lady Gaga v spomínanom filme „Star is born“, a ktorý sa jednoducho nedokáže prestať smiať (zhruba od 1:30min.)….