„Reverse and multiple“ = opačne a niekoľkonásobne, slogan na stredu ako ušitý. Bol by, keby som vedel šiť a ja viem žiaľ len zašívať, aj keď mi mama často vravievala, že so mnou všetci čerti šijú. Bolo to síce dávno, ale niečo na tom bude aj dnes, hoci je už tých čertov pomenej, lebo vraj čím som starší, tým som milší.

Inak okrem šitia na šijacom stroji som kedysi vedel aj štrikovať. Normálne hladko obratko som uštrikoval šál a sveter pre sestrinu bábiku. Hladko obratko mám stále veľmi rád, áno teraz narážam na moju pazuchovú story, ale šál už počas toho, a ani po tom neuštrikujem.

Nieže by som nezvládal multitasking, ale v tomto prípade je lepšie venovať sa jednej činnosti naplno aby jej výsledkom bolo spomínané multiple potešenie. Možno aj trojnásobné, ako v prípade stredajšieho workoutu.

V ňom sa Vám o to postarajú thrustre, výskoky na box a sit ups. Tri cviky v opačnom prevedení notoricky známej schémy 21-15-9, z ktorých každému by ste sa mali venovať naplno a zvládnuť ich bez prestávky, aby ste si to potešenie dopriali počas 20tich minút naozaj niekoľkonásobne.

[wod]AMRAP 20:
9 Thrusters (60/40)
15 Box jumps
21 Abmat Sit Ups[/wod]

Varujem Vás…zatiaľ priateľsky!