Najslávnejšie nemanželské dieťa sa dnes dožíva troch dní a oslavy jeho narodenia pomaly ale isto ustupujú do úzadia. Jožinko už zrejme tiež pomaly ale isto zabúda na to, že boss bossov si pri love story s jeho pannou Marienkou nedal pozor. Alebo sa jednoducho spoľahol na rady „Bravíčka“, v ktorom sa vždy písalo, že žena pri prvom sexe nemôže otehotnieť. A možno to bola len blbá náhoda, lebo vo vete prehliadol slovíčko „orálny“.

O dieťa je však dobre postarané, traja králi s výživným, teda s darmi, sú na ceste a my môžme Vianoce 2018 uzavrieť a svoju pozornosť obrátiť na blížiaci sa koniec roka. Do neho mimochodom od zajtra ostávajú tiež presne tri dni, takže ten trojky sa zrejme nezbavíme, ale vraj dobrá trojka nikdy nie je zlá.

Aby toho nebolo málo, tak trojka zohrá kľúčovú úlohu aj v piatkovom workoute. Počet opakovaní v každej sérii troch cvikov je totiž deliteľný tromi a tá posledná séria číslom tri končí. K nej sa však budete musieť dopracovať a keďže spomínanými tromi cvikmi budú thrustre, power snatche a toes to bary, je možné, že sa k nej dopracujete neskôr ako traja králi k maštalôčke, v ktorej sväté pankhatča odpočíva.

[wod]18-15-12-9-6-3 reps. for time of:
Thrusters (35/25)
Power snatches (35/25)
Toes to Bars[/wod]

Nie je thruster ako thruster, a snatch ako snatch, o tom ste sa mohli presvedčiť na Christmas Cupe, takže si dajte záležať na každom jednom opakovaní!