V throwback štvrtku si tentokrát zopakujete workout, s ktorým ste mali prvýkrát tú česť takmer pred rokom. Asi Vám nemusím vymenovávať, čo všetko sa dá za rok stihnúť, pretože by to bol veľmi dlhý zoznam, však?! Double undre by sa však na ňom rozhodne nachádzali, pretože tie sa dokážete naučiť za podstatne kratší čas.

Ak ich povedzme aj po polroku crossfitovania ešte nevieš, tak bude niekde chyba, z Tvojho pohľadu zrejme v švihadle, z môjho pohľadu s tým švihadlo nemá nič spoločné. To či vieš alebo nevieš DU by však nemalo ovplyvniť Tvoju účasť na jednom zo štvrtkových tréningov. Veď možno konečne to prekliatie menom „dvojšvih“ zlomíš. A ak by to aj nevyšlo, ešte Ti ostávajú overhead squaty, v ktorých môžeš zažiariť natoľko, že double undre si nikto ani nevšimne.

Zažiariť by rozhodne mohli aj tí, ktorým DU nerobia väčšie problémy a to konkrétne tak, že ich v každom kole naskáču bez prerušenia 50, presunú sa k činke a rovnako bez prerušenia zvládnu 10 overhead drepov. Pretože to je jediný recept na to ako v siedmich minútach zažiarite, ideálne siedmimi kolami.

[wod]TBT 27.8.2017
AMRAP 7:
50 Double unders
10 OHS (61/42)[/wod]

Spôsobov ako sa zlepšiť v OH squate je niekoľko, a tento z čínskej vzpieračskej školy stojí rozhodne za vyskúšanie, len činku si na začiatok nalož skromnejšie, pre Tvoje dobro….