Hovorí sa, že víkendové dni sú ideálnejšie na absorbovanie zlých správ ako dni pracovné. Predsa len, pokiaľ sa dozviete nepríjemnú správu v sobotu, máte dostatok času na to aby ste ju do pondelka predýchali, prípade sa od nej odreagovali, tak aby sa Vás kolegovia v práci dookola nevypytovali „čo sa stalo?“, „je všetko v poriadku?“.

Nemám rád úlohu nositeľa zlých, resp. nepríjemných správ, no tentokrát musím tvrdenie o víkende vyskúšať priamo na Vás. Snažil som sa Vám to už síce naznačiť v starších komentoch, no zrejme ich nečítate s takou pravidelnosťou ako kedysi a tak Vám musím oznámiť, že už čochvíľa ich nebudete čítať vôbec.

Po troch rokoch a jednom mesiaci nadišiel ich čas, a mnou napísané sprievodné texty k tréningom sa zastavia na čísle 1131. Viem o niekoľkých ľuďoch, ktorým budú chýbať, viem však aj o takých, ktorí sa tejto správe potešia. Rozhodnutie pozastaviť komenty už však nič nezmení.

Verte alebo nie, každodenné písanie mi bude chýbať, no nateraz potrebujem svoju energiu a hlavne čas venovať dôležitejším veciam. O moje sarkastické poznámky a komentáre k (od) veci však neprídete úplne, bez možnosti písomne sa vyjadriť by som dlho nevydržal. Len ešte musím nájsť spôsob akým to budem uskutočňovať a tiež témy, ku ktorým sa budem vyjadrovať. Ak by ste mali nejaké nápady a návrhy budem rád keď sa o ne so mnou podelíte. Komenty aké ste poznali doteraz sú však už „closer to the end“.

Verím, že podstatne rýchlejšie ako koniec komentov si budete želať koniec nedeľných thrustrov. No to ako rýchlo ten koniec príde bude závisieť len a len od Vašej šikovnosti a tak trochu aj rýchlosti. Je ich dokopy 60 a Vy máte na dosiahnutie tohto počtu teoreticky 11 minút, prakticky však tých minút bude podstatne menej, keďže v každom časovom úseku musíte najprv odbehnúť 200m a odskákať 50 double undrov, čím skôr sa Vám to podarí, tým skôr sa zbavíte thrustrov…

[wod]60 Thrusters for time, TC 13min.:
In 3min. Interval:
200m Run
50 DU
Max reps Thrusters (60/40)

1min. Rest

In 3min. Interval:
200m Run
50 DU
Max reps Thrusters

1min. Rest

For Time (5min.TC):
200m Run
50 DU
Rest of the reps until 60 Thrusters[/wod]

Ak by Vás predsa len správa o komentoch zasiahla viac ako by ste čakali tak vedzte, že „veľké“ dievčatá neplačú:

A chlapci neplačú bez ohľadu na veľkosť: