Skalní (akože tí verní, nie tí, ktorí ľúbia skalky) čitatelia si určite pamätajú na Mira, môjho najlepšieho kamaráta z detstva. Tým menej skalným pripomeniem, že Miro bol hokejista a možno aj vďaka tomu žil už od rannej puberty pestrým sexuálnym životom.

Dievčatá z Bystrice si totiž v tých časoch vyberali chlapcov len podľa toho, či hral futbal za Duklu, alebo hokej za Iskru. My ostatní sme si vyberali, či to bude pravou, alebo ľavou rukou. Každopádne pri Mirovi a jeho „láskach“ som sa mnohému priučil, pretože mi o svojich sexuálnych zážitkoch rád rozprával. Jemu sa uľavilo a ja som mal inšpiráciu na večerné seansy pri papierových servítkach.

Aj vďaka jeho zážitkom som sa napríklad naučil aké dôležité je používať panvu. Istý čas sa totiž stretával s dievčinou, ktorá pochádzala z kresťanskej rodiny a v Boha verila viac ako v seba. No na Mirov šarm bol aj Boh prikrátky a tak s ním zhrešila skôr ako jej mama stihla porozprávať o tom ako prichádzajú deti na svet a tiež o tom, že zo spomínaného aktu dokáže mať človek aj potešenie, nie len potomkov.

S tým akosi Miro nerátal a po prvom dôkaze ich nekonečnej „lásky“, prišiel za mnou so slovami: „musím sa s ňou rozísť, vadí mi, že je ako lata“. Trochu ma to zaskočilo, pretože som mal to dievča celkom rád, čo sa o 90 percentách jeho dievčat nedalo povedať, a snažil som sa mu vysvetliť, že malé prsia nie sú dôvod na rozchod, a okrem toho je ešte stále vo veku kedy matka príroda nemusela povedať posledné slovo.

„Lata v posteli, som myslel…“ Vyčítavo upresnil svoje vyjadrenie. Odľahlo mi síce, že sa neplánuje s ňou rozísť kvôli fyzickému „nedostatku“, no stále som tak celkom nerozumel podstate dôvodu a tak som sa ho spýtal na detaily. „Čo na tom nechápeš? Jednoducho si ľahne a čaká čo sa udeje, keby nedýchala, tak ani neviem, že žije, keby aspoň kúsok zdvihla zadok, pohla panvou, ale nič…“

Ostal ticho, pretože od najlepšieho kamaráta očakával radu. Lenže čo poradiť, keď dlaň nemá zadok?! Čo poradiť, keď najlepšiemu kamarátovi by v pohode stačilo ten nahý a hlavne živý zadok aspoň vidieť?! Pre záchranu priateľstva som sa však zmohol na prejav pochopenia a so slzami na krajíčku, a zadkom spomínanej slečny pred očami som mu povedal, že s takou lenivou by to nebavilo ani mňa.

Klamal som, no raz a navždy som si zapamätal aké dôležité je mať aktívnu panvu. Veď keby ju slečna mala, tak mohli dnes spolu s Mirom vychovávať svoje deti v šťastnej bohom milujúcej usporiadanej rodine.

O nutnosti aktívnej panvy Vás presvedčí aj utorkový gymnastický couplet. Či už to bude počas V-upov, alebo najmä pri bar muscle upoch, ktoré bez pohybu v panve zrejme nezvládnete. A Vy ich zvládnuť určite chcete…

[wod]In 12 minutes:
1 min. MAX reps of V-Ups
1 min. MAX reps of Bar Muscle Ups
2 min. MAX reps of V-Ups
2 min. MAX reps of Bar Muscle Ups
3 min. MAX reps of V-Ups
3 min. MAX reps of Bar Muscle Ups[/wod]

Dôkaz namiesto sľubov, resp. niekedy je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť a preto sa dobre dívajte…