Viem, že momentálne žijete stým výročím vzniku ČSR, teda súdiac podľa orámikovaných FB fotiek s #borninczechoslovakia (násťroční sa spýtajú rodičov čo to znamená), následne budete silno prežívať všetkých svätých, resp. ich sviatok, no a hneď po ňom Vás začnú zamestnávať vianočné nákupy. No milí moji, netreba zabúdať na fakt, že aj Open 2019 sa nezadržateľne blíži. Teda prvý z dvoch Openov, ktoré nás v roku 2019 čakajú.

Áno, to je presne tá skvelá päť týždňov trvajúca akcia, po ktorej skončení v marci 2018, si si povedal, že na ďalší ročník budeš trénovať poctivejšie a svedomitejšie. A pravdepodobne sa tak nestalo, až dodnes, keďže som Ti to pripomenul. Netvrdím, že začať zajtra nie je neskoro, no netreba robiť paniku, vždy lepšie neskoro ako nikdy.

Pondelkový workout bude tiež takou malou intenzívnou pripomienkou nultého Open workoutu z roku 2018, len s malou obmenou, angličáky nahradíme box jumpami. To v praxi znamená, že budete môcť byť ešte rýchlejší ako vo verzii s angličákmi, hip hip huráááá…

[wod]21-15-9
DB Snatch (22.5/15)
Box Jumps[/wod]

Nespomínate si už ako veľmi intenzívny bol wod 18.0?! Pohodlne sa usaďte a spomínajte…