Máte presne dva dni na to, aby ste si spravili „súvahu“ roka 2018. Ja viem, že december má 31 dní, ale v ten posledný deň roka budete bujarí a príliš veselí na to aby ste sa zapodievali serióznymi vecami. A tak si plusy a mínusy posledných mesiacov začnite spisovať už teraz.

Začnite mínusmi, na tie si ľudia z nejakého dôvodu pamätajú viac ako na tie pozitívne veci, a preto zrejme ani pre Vás nebude ťažké spísať svoje najväčšie priesery (prúser je vraj čechizmus), omyly alebo faux pas. Doprajte si dostatok času, rok má predsa 365 dní a Vy nechcete vynechať ani jeden z nich, lebo z každého jedného sa chcete predsa poučiť do budúcna.

Máte už zapísané tri strany?! Výborne, na rade sú plusy, alebo inými slovami aktíva. Tie Vám zaberú pravdepodobne oveľa viac času, keďže by ich malo byť minimálne toľko, koľko máte mínusov aby bola Vaša súvaha v rovnováhe a Vy tak mohli považovať rok 2018 za úspešný.

Medzi Vaše najväčšie plusy rozhodne patrí to, že ste pravidelne navštevovali naše tréningy, čo verím, že si uvedomujete aj bez toho aby som Vás na to upozornil. Záznamy v tréningových denníkoch moje slová len potvrdzujú, takže nikto nemôže namietať. Pre pokoj na dušiach si to pokojne skontrolujte a za každý jeden si dajte jedno plus. Tým pádom ste všetci v pluse a rok 2018 považujte za úspešný.

Hľadanie balansu budete mať za úlohu aj v sobotnom tréningu, počas ktorého to ale bude o čosi náročnejšie, keďže pôjde o snatch balance. Táto vzpieračská disciplína je však extrémne dôležitá pre Vaše snatche, a preto by ste si nemali nechať tento tréning ujsť, veď každé jedno plus navyše je na nezaplatenie.

[wod]7×1
Snatch Balance[/wod]

380 libier je síce skôr váha, o ktorú sa poniektorí pokúšate pri 1RM deadlift, no niekto dokáže túto váhu skrotiť aj pri snatch balance…chce to len tréning milí moji.