Štyri veci musíš vo štvrtok bezpodmienečne urobiť! V prvom rade prísť na tréning, lebo bude tímovka a tie všetci milujú. V druhom rade, musíš prísť v niečom zelenom, lebo je zelený štvrtok a preto, že chcem vedieť koľkí ešte máte odvahu čítať moje absolútne neosobné a nudné komenty?!

Ostatné dve veci majú duchovnejší charakter s prihliadnutím na blížiace sa Veľkonočné sviatky a preto skloňme hlavy a otvorme svoje duchovno (malá rada, nerobí sa to cez žiadny z telesných otvorov). Treťou Tvojou úlohou je prichystať na štvrtok večeru pre svojich priateľov. Nemusia to byť Tvoji skutoční priatelia, všetci veľmi dobre vieme, že tých je ako šafranu, pretože to aj tak bude posledná večera.

Ani nie tak preto, že nevieš variť, ale skôr preto, čo bude nasledovať po nej. Každému jednému by si mal po poslednom chode umyť nohy. Takže keď pôjdeš na nákup potravín, nezabudni cestou kúpiť canesten a savo proti plesniam. Ja viem, že Tvoji priatelia majú síce úroveň, ale majú aj ponožky a tie vedia čokoľvek zakryť.

Ak nemáš dostatočný počet priateľov, môžeš tieto duchovné záležitosti vyriešiť aj priamo po tréningu. Svojho tímového partnera môžeš pozvať na proteín a po ňom mu v sprche umyť nohy, na ostatnom sa dohodnite. Záležať samozrejme bude na tom ako dokážete počas workoutu spolupracovať a či Ťa náhodou počas, alebo tesne po workoute nezradí.

[wod]Team of 2:
10 Cal Bike/Row
20 Cal Bike/Row
30 Cal Bike/Row
40 Partner Wall Balls (9/6)
30 Cal Bike/Row
20 Cal Bike/Row
10 Cal Bike/Row[/wod]

Ak by ste si náhodou nevedeli predstaviť, čo sú partner wall balls, tak si pozrite video. Len dúfam, že naše dievčatá vedia ísť viac do hĺbky…drepu.