Ani si neviete predstaviť ako sa teším z toho, že si po dlhej dobe užijeme piatok bez stresu z toho, čo nám nadelí ujo Castro v Open workoute. Ja viem, že niektorí za Openom smútite, lebo bude bude ťažšie prehovoriť ľudí po tréningu na skupinovú fotku, keďže za ňu nebudú žiadne body, no vydržte pol roka a budú fotky a možno aj body.

Ak Vám toto ako balzam na smutné dušičky nestačí, príďte v piatok na tréning a garantujem Vám, že minimálne na hodinu zabudnete na smútok a prázdnotu z toho, že tento víkend nepridáte na Instagram minimálne päť fotiek. Zabúdať budete totiž v dvojiciach, lebo po piatich týždňoch skupinových terapii si nezaslúžite byť v závere týždňa sami.

A s prihliadnutím na krutosť niektorých Open workoutov si nezaslúžite ani to, aby ste piatkový workout odtrénovali individuálne, keďže 20 kôl by na Vás zanechalo trvalejšie následky ako 105 thrustrov. Preto si to pekne podelíte a jeden druhého podporíte, tak aby ste tých 20 kôl zvládli za čo najkratší čas. A keď s tým časom budete obaja spokojní, môžete sa po workoute spoločne….odfotiť.

[wod]Team of 2:
20 Rounds for time:
10 DB Strict Press (2×15/2×10)
10 DB Front Squats (2×15/2×10)
10/8 Cal Air Bike[/wod]