Názov nedeľného komentu vo Vás zrejme evokuje plánovanie únosu, alebo úkladnej vraždy. Ubezpečujem Vás však, že sa nikomu nič nestane, dokonca ani novinárom. Zhoda náhod (ktorej iniciálami sú MP a TP) to len zariadila tak, že tieto tri veci budú leitmotívom (píše sa „light motif“) nedeľných tréningov.

Motívy, a teda aj cviky v nich budú silno gymnastické a každý jeden z nich si vyžaduje silnú dávku zručnosti, alebo ak to máte radšej po amerikánsky tak „skillu“. Ja TO mám radšej po francúzsky, takže uprednostňujem slovo „compétence“, pretože keď to vie človek správne vysloviť tak je to balzam na dušu.

Kombinácia ring dipov, drepov na jednej nohe a šplhu na lano až takým balzamom nebude. Možno len takým tým mastným na pery, po ktorom sa Vám pery krásne kĺžu po všetkom čo si vložíte do úst, ako napríklad tvrdé chrumkavé jablko, alebo šťavnatú broskyňu. Krásne a hlavne rýchlo by ste sa mali prekĺznuť aj spomínaným workoutom, aj napriek ťažším gymnastickým cvikom v ňom, pretože opakovaní nie je až tak veľa.

[wod]21-15-9
Ring Dips
Pistols
-After each round perform 2 Rope Climbs[/wod]

No neznejú ešte aj tie ring dips vo francúzštine krajšie?! Opakujte po mne: „le ring dip“, „le ring dip“…