Končí sa pracovný týždeň a s ním aj školský rok. Detiská sú nadšené, lebo sa na pár týždňov zbavia jediných povinností, ktoré majú, a rodičia mierne zúfalí, pretože okrem bežných povinností musia ešte vymyslieť program pre svoje milované ratolesti. Rada na úvod, začnite vymýšľať až po tom ako predýchate prípadné neuspokojivé vysvedčenia, aby Vaše deti neskončili na dva mesiace v niektorej z čínskych továrni na výrobu aj fónov, aj počítačov, alebo iných aj hračiek.

Ak by to vysvedčenie bolo naozaj, ale naozaj veľmi zlé, tak sa určite príďte vyzúriť na tréning. Samozrejme platí to aj opačne, v prípade veľmi dobrého vysvedčenia budete mať zrejme priveľa pozitívnej energie, o ktorú sa tiež s nami môžete podeliť, pretože sa Vám všetkým rozhodne zíde.

Viem, že som v priebehu mesiaca hovoril len o troch regionálnych eventoch, ktoré si vyskúšate na vlastnej koži, no nebola to tak celkom pravda, teda nebola to úplná pravda. Lebo keď napíšem, že to nebola pravda, tak poviete, že som klamal. No ja som neklamal, len som Vám nepovedal úplnú pravdu, a neúplná pravda nie je lož. Už v tom máte dúfam jasno?!

Jasný je aj piatkový workout, ktorým je mierne upravený Regional Event s poradovým číslom 6. Úprava sa týka nahradenia šplhu na lano striktnými zhybmi, inak si workout užijete v plnej regionálnej paráde. Užívajte si ho plnými dúškami, pretože by pre nikoho z Vás nemal trvať veľmi dlho.

[wod]Regional Event 6, for time:
12 Strict Pull Ups
16 Thrusters (70/47,5)
9 Strict Pull Ups
12 Thrusters
6 Strict Pull Ups
8 Thrusters[/wod]

Vo videu nájdete stručný popis workoutu, byť Vami tak dobre počúvam pánov, ktorý wod hodnotia…