Pevný ako skala, malý a skromný, príjemná a emotívna…to sú charakteristiky vystihujúce mená sobotných meninových oslávencov. Nositeľov všetkých troch mien máme aj v gyme a na základe charakteristík z úvodu asi nebude ťažké uhádnuť o aké mená sa jedná. Zároveň nebude ťažké uhádnuť prečo máme pre Vás na sobotu pripravený workout z troch cvikov. Tie sa totiž dajú veľmi ľahko priradiť k trom meninovým oslávencom.

Príjemná a emotívna môže byť len žena a tieto vlastnosti vraj najviac vystihujú všetky Petry. V gyme máme hneď tri a v príjemnosti a emotívnosti sa môžu doslova predbiehať. Rovnako príjemné dokážu byť aj angličáky, v prípade, že ich je desať v celom workoute. To sa však v tom sobotnom nestane, takže s pribúdajúcimi kolami zrejme budú pribúdať aj emócie.

Pevný ako skala, taký je vraj každý Peter. Verím, že sa tým myslí skôr ich odhodlanie ako ranné prekrvenie, pretože Petrom, ktorých máme v gyme, odhodlanie rozhodne nechýba. O tom druhom nemáme dôkazy, takže to radšej premlčíme. Pevní ako skaly budete musieť byť aj pri ring dipoch, inak sa na kruhoch neudržíte a bez toho dipy nezvládnete.

Ostal nám posledný sobotný oslávenec, malý a skromný Pavol. Ťažko povedať, či „malý a skromný“ odzrkadľuje veľkosť lýtiek, no v prípade najznámejšieho Pavla v gyme to zrejme nič iné nebude. Nieže by nebol skromný, ale malý rozhodne nie je, fyzicky a ani duchom. Okrem toho sú vraj Pavlovia citliví a náladoví, obzvlášť keď sa im niečo nepodarí. Presne tak je to aj s wall ballmi, tiež dokážú pokaziť náladu ak sa Ti nepodaria.

Ja verím, že sobotný workout Vám náladu skôr vylepší ako pokazí, aj keď nebude patriť k tým príjemným. Minimálne však jedno z troch zmienených mien máte určite v obľube, a podobné to bude aj v prípade troch sobotných cvikov.

[wod]5 Rounds for time:
20 Wall Balls (9/6)
15 Burpees
10 Ring Dips[/wod]

Spôsobov akými zvládnuť ring dipy je niekoľko, na striktné však zajtra radšej zabudnite…