Prvá polovica leta sa pomaly, ale isto blíži ku koncu. Tento smutný fakt mi síce trhá srdce, no takou malou náplasťou na jeho rany je fakt, že minimálne rovnakú polovicu máme ešte pred sebou.

Okrem dovoleniek, letných lások, pohlavných a kožných chorôb prináša leto so sebou aj množstvo kultúrnych, no najmä športových podujatí od výmyslu sveta. Za mojich futbalových čias ma zaujímali najmä futbalové turnaje, ktoré rástli ako huby po daždi, a ktorá dedina nemala letný turnaj akoby ani nemala leto.

Neviem či tento trend pokračuje dodnes, no viem, že rovnakým spôsobom sa začínajú šíriť a organizovať napr. triatlonové preteky. Tento víkend je napríklad triatlon v Banskom Studenci, malebnej obci so 452mi obyvateľmi, z ktorých 450 si myslí, že triatlon je alkohol. Cestovnému ruchu v obci a blízkom okolí to však určite pomôže a tak je zrejme úplne jedno čo si o tom myslia miestni.

Ak by ste si chceli niečo podobné vyskúšať, ale povedzme neviete plávať, nemáte bicykel, alebo si jednoducho myslíte, že za Avionom je koniec sveta, máme pre Vás riešenie. Na nedeľu sme pre Vás zorganizovali Proton „ThreeAthlon“, ktorý sa síce celý odohrá na súši, ale suchí po ňom určite neostanete. Disciplíny sú takmer totožné s klasickým triatlonom, čiže budete behať, budete bikeovať, no a namiesto plávania budete veslovať, čiže plavky si nosiť nemusíte…i keď dobré bikiny nie sú nikdy zlé, záleží len na tom, kto si ich oblečie.

[wod]For Time:
2km Row
1 mile Run
2km Bike[/wod]

Ak by Vás predsa len CF Games zaujímali viac ako lokálne triatlony, tak si určite pozrite nasledujúce video a už teraz môžete začať premýšľať nad tým, či tento rok dokáže niekto Mata poraziť…