V predposlednom Team Series workoute sa konečne dočkáte aj romantických chvíľ. Veď po spoločnom utrpení pri angličákoch, mŕtvych ťahoch, cleanoch, bar MU a ostatných cvikoch, Vám určite dobre padne vybrať sa spolu k vode, aj keď len pomyselne.

Na moment budete môcť zavrieť oči a predstaviť si samých seba na mesačným svitom zaliatom jazere kdesi na samote u lesa. Len Vy, plťka, šum lesa a voda. Jeden z Vás vesluje, druhý sa necháva unášať vlnami a vychutnáva si vietor vo vlasoch, za predpokladu, že ich nemá menej ako jeden z našich trénerov (pomôcka, ten, ktorý miluje žraloky).

Zrazu Ti však Tvoj priateľ z plťky zabije jednu za ucho a zvrieskne na Teba „ťahááááj, zabéééér, nemáme na to celý deň, ešte nás čakajú kliky v stojke!!!“ V tom momente si uvedomíš, že romantickej letargii je koniec a Ty sedíš len na veslárskom trenažéri a jediná voda, ktorú cítiš je Tvoj pot a sliny Tvojho tímového partnera. Keďže však pôjde opäť o Team Series workout, tak na vesle aj pri HSPU sa budete striedať, a teda zauchá budeš môcť rozdávať aj Ty, len prosím venuj ich iba svojmu kolegovi z tímu.

[wod]2 Rounds for time of (20min. TC):
100 cal. Row (total, switching every 25 cal.)
50 HS push ups (total)[/wod]

V pohyblivých obrázkoch, inými slovami povedané vo videu, vyzerá spomínaná sobotná romantika nasledovne: