V pondelok sa budete:
a) tváriť, že je ešte stále nedeľa
b) hrať sa na požiarnikov
c) hádzať 150 wall ballov, a potom sa hrať na požiarnikov
d) platí všetko

Máte 5 sekúnd na rozmyslenie. Prečo len 5?! Preto aby ste nestihli zavolať známemu a prosiť ho o radu. Nie ste v Milionárovi a ja nie som Martin Nikotín, takže sa musíte rozhodnúť sami, a zároveň na Vás vyvíjam psychologický nátlak aby ste nezačali spochybňovať svoju účasť na jednom z pondelkových tréningov.

Karen je nepríjemná len na prvý pohľad, na ten druhý je totiž ešte nepríjemnejšia, ale zažili sme ju už štyrikrát a k stratám na životoch nedošlo, takže piaty raz určite nebude výnimkou. Uznávam, že nohy na pár dní možno stratíte, ale ak označíte odpoveď „d“ a teda, že platí všetko, vyrovnáte sa s tým oveľa ľahšie.

V praxi to znamená, že prídete na tréning, budete sa tváriť, že je stále nedeľa a teda sa ešte tešiť dobrej víkendovej nálade, s úsmevom na perách nahádžete 150 wall ballov a následky prípadnej svalovky uhasíte okamžitým po workoutovým rollovaním sa, alebo inou formou regenerácie.

[wod]KAREN
150 Wall Balls For Time (9/6)[/wod]

PR to nie sú len ťažké váhy a vzpieranie, PRko si môžeš pokojne dopriať aj pri benchmarkovom workoute, a pondelok je vraj na to priam ideálny deň, takže Vám zajtra prajem, čo najviac víťazných gest.