Pištole a revolvery sa mi od detstva spájajú s kovbojmi. A tých dámy a páni, ja nemám rád. Nemám ich rád od momentu ako zastrelili Winnetoua. Bolo to v poslednej časti slávnej filmovej trilógie a ja som vtedy silno plakal, a ešte silnejšie som sa rozhodol, že keď budem veľký, budem Indián a pomstím sa všetkým kovbojom.

Na svojej pomste som začal pracovať okamžite a svojho pokrvného otca som donútil vyrobiť mi zbraň. Bola to gumipuška podľa vzoru slávnej Winnetouvej striebornej pušky. Hlaveň z drevotriesky, spúšť zo štipca a nábojmi boli veľké fazule. Dodatočne sa ospravedlňujem všetkým vegánom, ale pre pomstu som musel pár nevinných fazúľ obetovať.

Vyrobil som si terč, na ktorý som denne strieľal, a po týždni som ho dokázal trafiť aj so zatvorenými očami. Vtedy som pochopil, že sa musím posunúť, a že potrebujem terč, ktorý nebude čakať na to, kým ho trafím, terč pohyblivý, jednoducho sestru. Schoval som sa za gauč a trpezlivo čakal kým sa ten malý nechutný kovboj objaví v izbe.

Po chvíli sa pootvorili dvere, ja som sa vyklonil spoza gauča, zamieril a v momente vypálil tú najväčšiu fazuľu akú som v zásobníku našiel. Trafil som! Trafil som presne! Žiaľ tým kovbojom nebola sestra, ale otec, a fazuľa ho trafila rovno do…do jeho fazúľ, inými slovami do rozkroku. Z čistého zásahu som sa tešil len veľmi krátko a moja kariéra indiána v tom momente skončila, pretože veľká bledá tvár s týždeň fialovými fazuľami mi pušku zabavila a nikdy som ju nedostal späť.

Vy však svoje „pistols“ dostanete, dokonca aj bez fazúľ a bezbolestne, takmer. V nedeľnom workoute ich budete v čisto gymnastickom workoute striedať s toes to barmi, a na to aby ste si ich užili čo najviac budete mať 8 minút. Možno veľmi krátky čas, poviete si, ale verte mi, že za ten čas sa dá vystrieľať veľmi veľa pistols a aj toes to barov.

[wod]AMRAP 8:
8 Pistols
8 TTB[/wod]

Drep na jednej nohe si vyžaduje lepšiu mobilitu a koordináciu než klasický air squat, keď ju však nadobunete, pistols si viete užiť na milión spôsobov.