Nové Mexico, 2.júl 1947, na malej farme v mestečku Roswell boli údajne nájdené trosky vesmírnej lode a v nej malé mimozemské telíčka. Pravda, fikcia?! Ťažko povedať, bolo by to uveriteľnejšie keby mala tento dátum v rodnom liste Zdena S., ale tá vraj prišla na túto planétu o 9 rokov neskôr, aspoň tak sa to uvádza v jej oficiálnom rodnom liste.

Všetkým je však jasné, že to bolo podstatne skôr, a že nie had, ale Zdena ponúkla jablko Eve v raji, aby mala Adama len pre seba. Adam bol však pažravý, alebo len nechcel mať nič s matkou dinosaurov, a tak zožral z jablka tiež, a Zdena sa postarala o to, aby mala raj len celý pre seba.

Zdena je jednoducho sebecká „bitch“ a rovnako kruto sa postarala aj o nevinné dievča menom Silvia, ktoré odhalilo jej pôvod. Nechala ju uniesť svojimi mimozemskými poddanými a to úbohé dievča má od vtedy pred očami len samé svetielka a v hlave prázdno.

Ak si to ani neviete predstaviť, tak podobné pocity vo Vás môže vyvolať stredajší tréning. Nebudete mať po ňom v hlavách prázdno, ale povedzme, že ľahký prievan spôsobený behom Vám zrejme hrozí. Je dosť možné, že sa objavia aj svetielka, a to hlavne ak ostanete pri HSPU príliš dlho na hlavách. No a v kombinácii so striktnými zhybmi sa môžete veľmi ľahko dostať aj do stavu beztiaže. A až vtedy pochopíte, že so Zdenou sa neradno zahrávať….

[wod]For Time:
21 Handstand Push-Ups
400m Run
21 Weighted Strict Pull-Ups
15 Handstand Push-Ups
400m Run
15 Weighted Strict Pull-Ups
9 Handstand Push-Ups
400m Run
9 Weighted Strict Pull-Ups[/wod]

Dôkaz, že si o Zdene nevymýšlam potvrdený aj Charliem…