Po augustovej dobe temna, nastal čas vydať sa na cestu na temné miesto. To je miesto, na ktorého konci svieti len veľmi malé svetielko. Jeho prenikajúca žiarivá farba je veľmi lákavá, no ak sa za ním vyberieš, niet cesty späť. Tvoje telo síce ostane takmer nepoškodené, no duša Ti už patriť nebude a navždy ostane na druhej, temnej, strane.

Do doby temna Vás v auguste doviedol workout spájajúci chest to bar zhyby so sumo deadlift high pulls, prežili ste, hoci niektorí možno s následkami. Na výlet do temného miesta však treba ešte čosi navyše. Áno thrustre sú presne tým podstatným „navyše“, ktoré Ťa dokáže priviesť naozaj do veľmi temných miest Tvojej duše. V pondelok budú mať na to päťdesiat pokusov. Alebo inými slovami, pre milovníkov Béčkových akože erotických filmov, na vlastnej koži pocítite päťdesiat odtieňov thrustrov.

Na silný, miestami až erotický, zážitok priprav aj svoje bradavky, tie sa totiž 35x budú musieť zblížiť s hrazdou (prosím žiadne zdrobneninky, lebo by bol z toho úplne iný cvik), čo v kombinácii s thrustrami môže byť miestami až nechutné, bez ohľadu na tvar a konzistenciu Tvojich bradaviek. Už aby bol pondelok, však?!

[wod]5 Rounds For Time:
7 C2B Pull Ups
10 Thrusters (42,5/30)[/wod]

Dúfam, že sa nenecháte odradiť temnými miestami a prídete na tréningy vo veľkom počte, pretože kým nezomrieš, nie je dôvod sa v niečom obmedzovať.