Toma Cruisea Vám asi nemusím bližšie predstavovať, však?! Ale koľkí z Vás si ešte pamätáte na jeden z jeho prvých filmov, v ktorom Tom stvárnil frajerského pilota Mavericka?! Áno bol to legendárny Top Gun, ktorý mužom vyrážal dych súbojmi stíhačiek a kaskadérskymi kúskami pilotov, a ženám sa pri jeho sledovaní podlamovali kolená a každá aspoň na chvíľu túžila byť Tomovými okuliarmi, ktoré (si) tak často dával dole (z očí), jednoducho každý si prišiel na svoje a každý mal v tom filme minimálne jednu scénu, ktorú sledoval so zatajeným dychom. V nedeľu sa síce na tréningoch žiadny film premietať nebude, dokonca nepríde ani Tom Cruise, aj keď to doriekol na poslednú chvíľu, no o dych vyrážajúce scény zrejme núdza nebude. Stačí sa pozrieť na workout, ktorý sme pre Vás s láskou pripravili.
Na prvý pohľad je veľmi jednoduchý, veď na behu a angličákoch nie je nič zložité, poviete si. No som zvedavý, či si to isté poviete aj po odbehnutí prvých 1600 metrov a po dvadsiatich angličákoch, kedy budete pravdepodobne lapať po dychu ako ja za mlada pri Top Gune. Dobrá rada na záver, na Mavericka sa hrajte až pri druhom behu, lebo sa Vám môže veľmi ľahko stať, že ten ostanete bez dychu už do konca tréningu.

[wod]For Time:
1600m Run
50 Burpees
1600m Run[/wod]

Top Gun vyrážal poniektorým dych aj svojim soundtrackom, jedna z jeho titulných piesní sa Vám zajtra určite vryje do pamätí, pretože sa k zajtrajšiemu workoutu prenáramne hodí.