Priatelia, stredajší tréning sa nedá vyjadriť inými slovami ako „workoutový orgazmus“. Pre ženy by som dokonca použil prívlastok „dvojnásobný“, pre romantické duše „spoločný“, aby som dokázal vyjadriť jeho exkluzivitu čo najdokonalejšie.

Ak si ešte ani jedno nezažil, tak Ti to zrejme len ťažko opíšem slovami, ale možno si dokážeš skôr predstaviť obrovské puzzle, ktoré si skladal niekoľko dní a ostáva Ti doň zasunúť už len posledný dielik. Presne taký pocit by mal v Tebe vyvolať aj pohľad na stredajší workout.

K dokonalosti mu totiž chýba už len nejaká skillová gymnastická zložka, tú ste si však dosýta užili v utorok, takže Vám ju odpustíme. Určite to minimálne Saša ocení, pretože nebude musieť ísť na „open gym“. Spolu s ňou sa bude wod páčiť aj všetkým nerozhodným, ktorí nevedia či majú radšej snatche alebo clean and jerky. V stredu sa možno konečne rozhodnete, a možno vďaka double undrom zistíte, že Vám akosi nevyhovuje ani jedna zo spomínaných vzpieračských disciplín.

[wod]AMRAP 12:
1 Squat snatch (70/47,5)
3 Clean and jerks
30 Double unders[/wod]

Verím, že naše ženy sa stredajšieho workoutu nezľaknú a prídu sa s ním popasovať minimálne rovnako statočne ako páni, dokonca možno ešte statočnejšie…