Dúfam, že ste si pondelkový intenzívny, no o to rýchlejší workout patrične užili, pretože v utorok Vás čaká z časového, ale aj z hľadiska počtu opakovaní workout podstatne náročnejší. Ja viem, na 20tich air squatoch nevidíte nič náročné, ale na workout nebude len o air squatoch.

Okrem toho, vynásobte si ich počet desiatimi a dostanete oveľa zaujímavejšie číslo. Zaujímať Vás bude zrejme aj počet kalórii na bikeoch, keďže tých bude v každom kole 15, resp. 12. a myslím, že práve kombinácia drepov a bikeu by Vás už mohla presvedčiť o tom, že to nebude med lízať. Pretože nie je všetko med čo sa blyští.

Ak by ste aj napriek tejto kombinácii boli stále nepresvedčení, tak posledným želiezkom v ohni sú striktné kliky v stojke. Je ich síce len päť, ale sú striktné a vedzte, že striktný pohyb je vždy náročnejší ako povedzme pohyb kippingový. Pripravte sa teda na to, že desaťkolová rozlúčka s desiatym mesiacom v roku bude dlhá, náročná a možno aj srdcervúca…

[wod]10 Rounds For Time:
20 Air Squats
15/12 Cal Bike
5 Strict HSPU[/wod]

Ak by si mal náhodou pocit, že striktné HSPU sú extrémne náročné, tak vedz, že by mohli byť ešte náročnejšie, stačí k nim pridať kruhy.