Posledný novembrový deň je zároveň posledným pracovným dňom…dve ukončenia v jeden deň, to sa len tak nevidí, aj keď v hĺbke podstaty na tom nie je nič výnimočné. Slabé povahy, ktoré lúčenia znášajú o čosi horšie a tiež meteosenzitívni jedinci, nezúfajte, sľubujem Vám, že aj v decembri sa máte na čo tešiť.

Najskôr sa však dôstojne rozlúčme s odchádzajúcim novembrom. Rozlúčka to bude rozhodne parádna, pretože máme na tento deň pre Vás pripravenú tímovku. Nebude síce s hero nádychom, ale nudiť sa určite nebudete. Workout si užijete v dvojiciach, pretože tak je to správne, tak je to v súlade s kostolným poriadkom, a ani tí najzarytejší konzervatívci nemôžu voči tomu namietať.

Každá z dvojíc si užije dvojnásobnú porciu dvoch štvorminútových AMRAPOv, v jednom z nich budete striedať SkiErg s DB snatchmi, v druhom veslo s DB push pressmi. Teda presnejšie povedané, mali by ste striedať, to či a koľkokrát sa Vám to podarí bude záležať len od Vašej šikovnosti a schopnosti spolupracovať.

[wod]Team of 2:
2 Rounds of:
AMRAP 4:
20 Cals Ski Erg
20 DB Snatches (22,5/15)

2min rest

AMRAP 4
20 Cals Row
20 DB Push Presses (2×22,5/2×15)
-partners MUST switch after every 10 reps[/wod]

Piatok je významný aj pre nášho Ondreja, ktorý v tento deň oslavuje svoje meniny. On je síce skromný chlapec zo Zvolena, ale veľmi by ho potešilo keby ste mu počas tréningov zaspievali jeho obľúbenú pesničku, alebo mu minimálne zatancovali jej choreografiu: