Sú dni kedy si už hneď po prebudení uvedomíš, že dnes to budeš mať ťažké. Je to ale naozaj uvedomenie? Alebo len presvedčenie seba samého o tom, že dnes chceš mať jednoducho lenivý deň, mať pokoj od všetkých a všetkého, a tak si nahovoríš, že Ťa už od rána bolí hlava, brucho, kosti, jednoducho celý človek?!

Sobota je dňom ako stvoreným na podobné myšlienky, pretože po piatich dňoch vo vysokom pracovnom tempe, nemusíš vstávať do práce, nemusíš chystať deti do školy, jednoducho aspoň chvíľu nemusíš robiť vôbec nič. Komu tým však prospeješ?! Sebe?! Naozaj si celý týždeň tvrdo makal v práci, v gyme, len na to aby si cez víkend zlenivel?!

Tak vidíš, už Ťa nič nebolí a nič Ti nebráni v tom aby si nemohol prísť v sobotu na tréning. Je síce možné, že počas neho si to budeš vyčítať, keďže bude patriť k tým náročnejším workoutom, či už skillovo alebo váhou na činke, no ver mi, že to zvládneš.

[wod]3 Rounds For Time:
15m HS Walk
5 Deadlifts (125/85)[/wod]

Na posledných CF Games sťažovali atlétom HS walk double undre a „zopár“ prekážok, Vám chôdzu na rukách sťažia „len“ mŕtve ťahy…