Apríl ubehol veľmi rýchlo a Vy v pondelok pobežíte spolu s ním. To, či to bude minimálne tak rýchlo, záleží len a len na Vás. Keďže sme si vedomí toho, že väčšina z Vás pred pondelkovým tréningom radšej pobeží na míle ďaleko akoby sa ho mali zúčastniť. Štatistiky žiaľ neklamú, a obzvlášť nie tie, ktoré si vedie Pavol Č. a tréningy bežeckého charakteru sa u Vás netešia veľkej obľube.

A teraz prichádza moment keby by ste si mali vstúpiť do svedomia, upozorňujem Vás, že do svedomia sa nevstupuje cez žiadny telesný otvor, ale prostredníctvom silného zamyslenia sa nad sebou samým. Beh patrí ku crossfitu rovnako ako k nemu patrí vzpieranie alebo gymnastika, takže by ste mu mali venovať minimálne rovnakú pozornosť. Keby taký Rich alebo Mat nebehali, CF Games by asi nikdy nevyhrali. A je úplne jedno, či máte ambície vyhrať CF Games, alebo nie.

Pondelkový bežecký chipper odhalí Vašu schopnosť udržať si tempo počas troch vzdialenostne rozdielnych úsekov. Prvé dva z nich odbehnete dokonca dvakrát a medzi jednotlivými úsekmi budete mať minútovú pauzu. Za minútu sa toho dá stihnúť veľa, uvidíme či tá minútka bude postačujúca aj v pondelok.

[wod]Run 400 meters
Run 800 meters
Run 1200 meters
Run 800 meters
Run 400 meters
Rest 1 minute between efforts.[/wod]

Ak sa počas behu nudíte, pokojne si doneste slúchadlá a pustite si počas behu svoju obľúbenú hudbu. Tento song by vo Vašom pondelkovom playliste nemal chýbať.