Čerešne odkvitli, pod stromami už nie sú nespútaní (a asi ani spútaní) milenci, ale polozhnité čerešne, a preto je čas rozlúčiť sa s májom, mesiacom lásky a plodnosti, aj keď o tej sa presvedčíme najskôr vo februári. Z hľadiska tréningov však môžem máj zhodnotiť ako naozaj veľmi plodný mesiac, keďže Vám priniesol 5 heavy days (práca s ťažkými váhami, nie ťažké dušičky z nevydareného workoutu), 3 kvalifikačné workouty, 2 benchmarkové dievčatá (tentokrát bez pohára) a troch padlých hrdinov.

Teda do dnešného dňa len dvoch, pretože toho tretieho Vám prinesie streda. A to aj napriek tomu, že poniektorí ste si ešte nevyzliekli vesty z pondelkového Murpha a poniektorí sa zase najbližšie týždne nevyzlečiete zo svojho super ega. Ja Vám ale radosť doprajem, takže si ju užívajte kým sa dá. Užijete si snáď aj posledný, tretí hero workout v tomto mesiaci, ktorý sa volá Jack. Nie je taký známy ako Murph, nebude trvať ani tak dlho, no podceňovať ho neradno, označenie hero wod zrejme nedostal pre nič za nič.

Na záver, predsa len tie Vaše egá trochu „pošteklím“, Mikko Salo spravil v tomto workoute 18 kôl a 10 push pressov, kto sa k tomuto počtu odváži čo i len priblížiť?!

[wod]AMRAP 20:
10 Push presses (52,5/35)
10 KB Swings (24/16)
10 Box jumps[/wod]

Nevieš kto je Mikko Salo?! Rozhodne patrí k žijúcim legendám crossfitu a dokonca bol „man of the woods“ oveľa skôr ako Justin Timberlake (nevadí, že nerozumieš, sú medzi Vami takí, ktorí vedia čo chcem povedať).